Online Siparişte Aynı Gün Teslimat! Bu siteden yapacağınız tüm alışverişleriniz aynı gün İstanbul'un her yerine teslim edilecektir.
- Karun
“Karun Jewellery”

“Kültür ve Sanat şehri olan Türkiye’nin kalbi İstanbul’da yer alan Karun Mücevherat, Nişantaşı’ndaki mücevher dükkanında kendi tasarımlarını ve üretimini yaptığı mücevherlerini müşterilerinin beğenisine sunmaktadır. Osmanlı döneminde sultanlara eşsiz mücevherler sunan zanaatkar bir aileden gelen Karun Kıraç mücevhercilik sanatını Karun Mücevherat adı ile markal”

“Karun Kıraç”

En iyi kesim ve en göz alıcı pırlantaların kalite ve fiyat ahengi ile buluşturan Karun aynı zamanda “semi-precious” olarak tabir edilen renkli taşları, en iyi tasarımlarında kullanması ile de bilinmektedir. Ametistten turmaline, safirden yakuta birçok çeşit renkli taşı tasarımlarında kullanan Karun, mağazasının yanında yer alan atölyesinde ekibi ile müşterilerine hızlı bir servis imkanı da vermektedir.

Mücevher tasarımı ile adını dünyaya duyuran Karun aynı zamanda geniş bir erkek koleksiyonu sunmaktadır; tesbih, bileklik, kol düğmesi gibi erkeklerin günlük yaşamında kullanabileceği aksesuarların yanı sıra değerli taşlar ve madenlerle süslenmiş kişiye özel objeler tasarlayarak üretmektedir. Tasarımlarını sunmaya, günümüzde de 2007 yılında açtığı Nişantaşı mağazasından devam ediyor.

- Karun
“Karun Jewellery”

KARUN MÜCEVHERAT mücevherlerinin tamamı büyük bir özen ve titizilikle atölyemizde ustalarımız tarafından elde üretilmektedir.Karun Kiraç’ın tasarımcı kimliğinin tamamını yansıttığı mücevherlerimizin her biri tek olup,üretim aşamasında en baştan en sona kadar kendi imzasını taşımaktadır.