Online Siparişte Aynı Gün Teslimat! Bu siteden yapacağınız tüm alışverişleriniz aynı gün İstanbul'un her yerine teslim edilecektir.

DERİ ÜRÜNLER


Karun markasının kullandığı deri ve benzeri malzemeler dünyadaki üst düzey deri üretimi yapan fabrika ve tabakhanelerden temin edilmektedir. Altın, platin ve gümüş gibi aksesuarlarınızı kullanırken gösterdiğiniz özeni, aynı şekilde deri aksesuarlarınızı da uzun ömürlü kullanmak için göstermeniz gerekmektedir. Bunun için dikkat etmeniz gereken bazı hususlar ise;


  • Aşırı sıcaklık ve nem deri aksesuarınızın görünümünü etkileyebilir. Bu yüzden plaj, bahçe, havuz veya denizde direkt olarak ısı ve nemle temasından kaçınınız.
  • Kullanılmadığı zamanlarda saklamak ve muhafaza etmek için en doğru tercih Karun mücevher kutusu ya da kesesidir.
  • Kullanıma bağlı olarak oluşabilecek lekeleri gidermek için yapmanız gereken, ıslak pamuklu bir bez ile nazikçe deriyi silin.
  • Yapmış olduğunuz işlem akabinde asla kurutma makinesi ile kurutmaya çalışmayın. Olduğu alanda oda sıcaklığı ile kurumaya bırakın.
  • Kullanacağınız herhangi bir temizlik malzemesi veya her türlü cila malzemesi istemeyeceğiniz kalıcı lekelere sebep olabilir.


Karun Jewellery

Mücevherlerde ki titizlikle yaratılan tasarımlar hem sizin hemde yaşam alanlarınızda ruhunuzu yansıtan stilinize uygun objelerle birleşiyor. Karun’un herkese hitap eden eşsiz parçaların olduğu geniş dünyasına davetlisiniz.

Devamını Oku